Alma ClearLift ™ to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego, ablacyjnego resurfacingu i odmładzania laserowego oraz chirurgicznego liftingu twarzy. Bezbolesna i wygodna procedura ClearLift ™ zyskała miano „lunch time lifting”, ponieważ faktycznie zabiegi nie trwają długo i nie powodują widocznych obrzęków, zaczerwienienia czy dyskomfortu, więc można po nich wrócić do pracy.

ClearLift nie powoduje uszkodzeń naskórka, ponieważ impulsy laserowe są dostarczane do skóry właściwej i tam uwalniają swoją energię. To pierwszy frakcyjny nieablacyjny laser do korygowania trudnych niedoskonałości na wszystkich typach skóry, praktycznie bez przestojów i wpływu na inne procedury, a do tego nie wymaga on żadnego znieczulenia przed zabiegami. Wiązka lasera jest ponadto wystarczająco delikatna, aby ClerLift stał się pierwszym kompletnym narzędziem estetycznym na najbardziej delikatne obszary twarzy, oczu, szyi i dekoltu.

Co potrafi taki nowoczesny laser?

ClearLift ™ to zabieg zalecany na cienkie linie i zmarszczki, procesy fotostarzenia i wiotkość skóry, zmarszczki na twarzy – również wokół oczu oraz na szyi i klatce piersiowej, drobne zmiany naczyniowe i barwnikowe, blizny potrądzikowe i rozstępy. To również idealny sposób na szybki lifting i poprawę wyglądu skóry, która staje się młodsza i pełna blasku. Optymalne efekty uzyskuje się po 3-5 sesjach, które odbywają się raz na 3 do 4 tygodni, jednak już po pierwszym zabiegu* cieszą zauważalne zmiany, a wygląd skóry zmienia się po każdej sesji.

Impulsy lasera Q-Switched na bazie którego działa ClearLift działają jak fala uderzeniowa, która rozbija pigmentację i koaguluje małe krwinki. Oprócz poprawy wyglądu i jakości skóry, laser jest równocześnie doskonałym narzędziem do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego i przebarwień.

* Wyniki różnią się w zależności od stanu skóry. Twój lekarz oceni twoją indywidualną sytuację i przedstawi ci plan maksymalizacji twojego doświadczenia

Czym różni się ClearLift ™ firmy Alma Laser od laserów ablacyjnych?

Ablacyjny, laserowy resurfacing daje doskonałe wyniki, ale z powodu ablacji (uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka) terapia taka ma kilka wad: jest zwykle długa, bolesna i niekomfortowa, nie pozwala na żadne inne procedury w czasie jej trwania.

Tradycyjny resurfacing laserowy wymaga długiej rekonwalescencji. Po zabiegu ClearLift ™ można natychmiast wrócić do pracy i codziennych zajęć.

Pacjenci, którzy zostali poddani ablacyjnemu zabiegowi laserowemu doświadczają zaczerwienienia i i obrzęku twarzy, o którym wiadomo, że trwa od 3 dni do 2 tygodni. Pacjenci poddani zabiegowi ClearLift ™ nie mają podrażnień ani obrzęków, tylko lekko różową skórę, która jest ciepła w dotyku przez około 30 minut po zabiegu.