Wiatr, zimno ujemne temperatury, które towarzyszyły Ci przez ostatnie miesiące to dla skóry ciężki czas, ponieważ czynniki te pozbawiają ją wilgoci. Potrzeba ją zatem ciągle pielęgnować, nawilżać i chronić. Zimno dodatkowo utrudniało skuteczną regenerację.

Aby pomóc swojej skórze odzyskać zdrowy wygląd i witalność skorzystaj z naszych porad.

  1. Zacznij od prawidłowej ochrony. Używaj też filtru UV niezależnie od pogody. Nie daj się zwieść pierwszym promieniom słońca.
  2. Korzystaj z letniej wody. Gorąca kąpiel niepotrzebnie dodatkowo wysuszy Twoją skórę. Długa kąpiel w wannie zamień na szybki, letni prysznic.
  3. Nawilżenie – natychmiast po umyciu nawilżaj skórę, aby zachować jak najwięcej wilgoci.
  4. Wybieraj właściwe balsamy o jak najmniejszej ilości składników. Zwróć uwagę na naturalne pochodzenie. Unikaj tych na bazie ropy naftowej a wybieraj te oparte na oleju i wodzie.
  5. Pij dużo wody.
  6. Nawodnienie skóry od środka pomoże jej w zachowaniu zdrowego wyglądu na zewnątrz.

Oczywiście możesz dodatkowo pomóc swojej skórze odwiedzając gabinet medycyny estetycznej. Koktajle odżywcze podawane przy zabiegu mezoterapii zawierają witaminy, minerały i aminokwasy, które nawilżą skórę od środka, zregenerują, poprawią jej ogólną kondycję.

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu śródskórnie substancji aktywnych celem poprawy jej nawilżenia i utrzymania lepszej kondycji.

Dodatkowo zabieg stymuluje procesy regeneracyjne naturalnie zachodzące w skórze co sprawia, że efekt rewitalizacji i odmłodzenia utrzymuje się dłużej niż obecność koktajlu w skórze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here